Ha Lynn,
Dank voor je reactie...
Ik heb natuurlijk wel vragen, maar het gaat er bij het eerste gesprek vooral om dat hij de info krijgt zodat hij weet waar hij moet gaan zoeken toch? Ik bedoel ik kan alleen vertellen wat ik voel en wat er bij mij gebeurd, daar moet hij dan bep. conclusies aan verbinden lijkt mij.
Ik heb natuurlijk vragen, genoeg zelfs, maar of die op dit moment echt relevant zijn, weet ik niet zo goed. Ik wil die man gewoon zijn werk laten doen, en hij weet het best wat daarvoor nodig is volgens mij. Op een hoop vragen kan hij denk ik ook pas antw. geven op het moment dat er resultaen zijn van onderzoeken, lijkt mij tenminste, dat hij niet nu al de antw. heeft.
Natuurlijk wil ik graag van hem weten of hij wat voor mij kan betekenen, en of ik mag hopen ooit weer beter te worden, en wat ik op dit moment al kan ondernemen om mijzelf de beste kansen op genezing kan geven...enz.
Mocht je nog aanvullingen hebben dan hoor ik het graag natuurlijk
