Pagina 1 van 1
L-tyrosine
Geplaatst: 03 feb 2014, 00:17
door Grigor
Nou ik ben klaar om het te gaan proberen. Weer iets nieuws. Kijken wat het doet. Maar toch maar even ervaringen uitwisselen.
Ben zelf nu wel bed/ en beetje banklegerig. Dus misschien eventueel iets te stimulerend?
Wat zijn jullie ervaringen.
Groet
Grigor
L-tyrosine
Geplaatst: 03 feb 2014, 13:28
door plassterk
Heb weinig tijd, maar vbolgens mij is deze versie beter. De gewone versie schijnt nauwelijks te werken. Even internet zoeken.
N-Acetyl-L-Tyrosine
L-tyrosine
Geplaatst: 03 feb 2014, 14:07
door Grigor
Ja daar had ik ook over gelezen. Heb jij er ervaring mee gehad?
L-tyrosine
Geplaatst: 03 feb 2014, 14:35
door plassterk
Ja het viel goed bij mij, maar eerst wel ik mijn LDN afmaken anders weet ik niet met wat wat is. Verder stond er op het potje dat het bepaalde type van huidkanker kon verergeren wat mij een beetje ongerust maakte, vandaar dat ik dacht even wachten nog totdat ik zeker weet wat LDN doet
L-tyrosine
Geplaatst: 03 feb 2014, 20:01
door Grigor
Ok . Dat klinkt niet zo best inderdaad.
Wat voor voordelen merkte je ?
L-tyrosine
Geplaatst: 04 feb 2014, 10:01
door plassterk
Ja toch wel helder en wat energieker in mijn hoofd. Zeker als ik er twee tegelijk nam. Maar het gaat erom als je al huidkanker hebt. Ik ga er van uit dat ik dat niet heb. Maar LDN is voor mij vrij prijzig, dus ik moet gewoon dat effect isoleren om te besluiten of ik er mee doorga.
succes
L-tyrosine
Geplaatst: 04 feb 2014, 12:19
door Grigor
Snap ik. Ik ben benieuwd. Tot nu toe reageer ik overal knetter heftig op. Hoop dat ik dit aan kan

L-tyrosine
Geplaatst: 05 apr 2014, 15:13
door Grigor
Nog even vervolg.
Ik slik Tyrosine nu al weer een 5 dagen en voel me er beduidend beter door.
Kan beter rondlopen, minder honger en wat energieker.
Helpt ook zeker tegen depressie.
Neem nu ongeveer een 250 mg. Weet nog niet of ik verder ga opbouwen.
L-tyrosine
Geplaatst: 21 jun 2014, 14:30
door nijntje
Weet iemand soms waar ik goede kwaliteitsvolle N Acetyl L-tyrosine zou kunnen kopen/bestellen aub? Hartelijk dank!
L-tyrosine
Geplaatst: 21 jun 2014, 17:48
door vital
L-tyrosine
Geplaatst: 07 jul 2014, 20:35
door plassterk
Hoe gaat het Grigor? nog steeds bezig met dit middel. Zit er over te denken dit ook weer op te starten.
L-tyrosine
Geplaatst: 08 jul 2014, 00:36
door Grigor
Hey. Ik ben er even mee gestopt . Ik kon ongeveer 250 mg nemen en dat was het wel. Het hielp in het begin wel wat maar zoals met veel supplementen stopte het na een tijdje.