Pagina 1 van 1

ervaringen dr bertil de klijn

Geplaatst: 20 feb 2013, 11:25
door jasmine
Is iemand hier weleens bij dr bertil de klijn in ellecom geweest? ( natuurarts )

ervaringen dr bertil de klijn

Geplaatst: 20 feb 2013, 14:43
door sophie221
Nee, ik niet. Is dat in NL of Belgiƫ?

Geplaatst: 20 feb 2013, 23:03
door jasmine
Dat is in Nederland

Geplaatst: 20 feb 2013, 23:59
door louisa
Hoi jasmine,

Bedoel je deze arts?: http://www.cvhg.nl/index.php

Groetjes, Louisa

Geplaatst: 21 feb 2013, 08:50
door jasmine
Hoi Louisa
Ja die bedoel ik

Geplaatst: 21 feb 2013, 08:51
door jasmine
Hoi Louisa
Ja die bedoel ik

Geplaatst: 21 feb 2013, 14:11
door louisa
Hoi jasmine,

Ik heb zelf geen ervaring met deze arts. Maar, ik vind het er zo op het eerste gezicht wel goed uitzien, omdat er op verschillende wijze (bloed) onderzoek wordt gedaan o.a. regulier, LBA, etc., verschillende behandelwijzen zijn, duidelijk overzicht is van de kosten.

En wat ik zelf altijd erg belangrijk vind, is dat het een arts is en dat deze is aangesloten bij een Beroepsvereniging(en) en die informatie staat op de site namelijk AVIG: http://www.avig.nl/ en KMNG: http://knmg.artsennet.nl/home.htm

Wat je zelf ook belangrijk vindt en net schrijft :wink: in het topic over de therapeute via Pro Health, die duidelijk te weinig weet, omdat zij geen arts is.

Ron Velthuis in Zutphen daar kan ik geen informatie over vinden, ohw ja, toch wel, bedoel je deze?: http://www.natuurarts-praktijk-zutphen.nl/
Dr. Ewalts is een ABNG arts: http://www.abng.nl/mecvs.html
Dr. Musarella is ook een ABNG arts: http://www.abng.nl/schildklierbehandelaars.html

Ga je uit deze 4 een keuze maken?

Groetjes, Louisa

Geplaatst: 21 feb 2013, 15:09
door jasmine
Hoi Louisa
Ja dat klopt, die in Zutphen is die link inderdaad. Musarella ga ik denk ik toch niet doen dus waarschijnlijk wordt het een van die andere.

Maar ik ben heel benieuwd of er mensen zijn die daar al in behandeling zijn geweest, maar dat lukt nog niet echt. Ewalts vind ik qua informatie niet duidelijk dus daar heb ik ook twijfels bij.