Pagina 1 van 1

Actie 12 mei wucb: stickerverkoop

Geplaatst: 07 apr 2012, 14:00
door sowfia
Hoi allemaal,
De wake up call beweging gaat zoals jullie misschien al weten een grootse campagne voor de bewustwording rond me en fibromyalgie houden op onze werelddag 12 mei.

Ze hebben echter om alle plannen uit te kunnen voeren financiële steun nodig, en daarom is er een stickerverkoop. Je kan ook zo storten. Voor meer uitleg: http://www.wakeupcallbeweging.be/index. ... nde-acties

Actie 12 mei wucb: stickerverkoop

Geplaatst: 13 apr 2012, 09:16
door sowfia
Toch deze actie nog eens in de kijker zetten! Er zijn nu ook afhaalpunten op verschillende plaatsen in vlaanderen beschikbaar voor de stickers, wie dus een steentje kan bijdragen, en stickers wilt kopen of verkopen, laat het weten en ik help je verder!

We willen 12 mei echt niet onopgemerkt voorbij laten gaan, en er wordt zeer zwaar in geïnvesteerd door een paar mensen maar zij kunnen het niet alleen dragen. Er moet echt verandering komen voor ons patiënten en daar moeten we allemaal in de mate van het mogelijke onze schouders onder zetten!

Geplaatst: 13 apr 2012, 11:08
door memsi
Of een kleine donatie is ook steeds welkom !

Geplaatst: 13 apr 2012, 12:16
door hildeke
Hierbij de link naar de verschillende afhaalpunten: http://www.wakeupcallbeweging.be/index. ... i-stickers

We hebben jullie steun dringend nodig!
Groetjes,
Hildeke

Geplaatst: 13 apr 2012, 12:24
door angelique1982
nog niemand voor west-vlaanderen?

Geplaatst: 13 apr 2012, 17:50
door hildeke
Neen, nog niet, Angelique. Interesse? Je kan je aanmelden via wakeupcallbeweging@yahoo.com

Alvast bedankt!
Groetjes,
Hildeke

Geplaatst: 13 apr 2012, 20:50
door angelique1982
ja waarom niet. hoe gaat het dan juist in zijn werk?

Geplaatst: 13 apr 2012, 21:52
door hildeke
Tof van je Angelique dat je als verdeelpunt voor WEst-Vlaanderen wil fungeren.
Je stuurt best een mailtje naar de WUCB, die dan verder met jou overeenkomen hoe de stickers tot bij jou geraken en welke procedure je 't beste volgt.

Je kan dan ofwel zelf aan de slag met de stickerverkoop in jouw buurt, ofwel kunnen geïnteresseerden via jouw mailadres of telefoonnummer stickers bestellen.

Alvast bedankt voor je medewerking!
Groetjes,
Hilde

Geplaatst: 15 apr 2012, 09:32
door angelique1982
Had vrijdag ook al een mailtje gestuurd met een voorstel en gisteren nog eentje ivm de stickers maar er komt geen antwoord?

Geplaatst: 15 apr 2012, 10:10
door sowfia
Angelique, heb je Facebook? Daar is een groep met mensen uit wucb die je mss sneller kunnen verderhelpen.

Geplaatst: 15 apr 2012, 10:17
door memsi
Ik kan je ook helpen aan stikkers :-)

Geplaatst: 15 apr 2012, 11:38
door angelique1982
ja ik heb facebook. https://www.facebook.com/angeliquevanderbeke

Heb de wucb een voorstel gedaan maar wil er nog geen reclame mee maken tot ik weet of ze het zien zitten.

Geplaatst: 15 apr 2012, 14:01
door mjramzy
Ik heb geen sticker gekocht maar een mooi bedragje gestort op de rekening van de WUCB als steun voor de 12mei acties. Als iedereen een paar euro'tjes stort zal het grote videoscherm er komen op De Meir in Antwerpen. Anders zal dit niet lukken.. Video's zoals deze zullen dan worden afgespeeld: http://youtu.be/itN8EgOUGRQ

Geplaatst: 15 apr 2012, 16:15
door nijntje
en nog wat ivm de stickerverkoop!! Is er in jouw omgeving geen afhaalpunt, geen nood! De stickers kunnen ook besteld worden en via de post opgestuurd worden! Meer informatie vind je hier : http://www.wakeupcallbeweging.be/index. ... i-stickers
Help aub mee om de 12 mei wereldME/fibromyalgiedag te laten slagen! Het is zo belangrijk dat dit groots gebeuren gehoord en gezien wordt! We willen erkend worden, we willen dat ME/cvs erkend wordt als een zware lichamelijke aandoening! Daarvoor moeten wij ons laten horen!! De acties zijn gepland!! Steun die aub , we vechten allen voor hetzelfde doel "ME erkennen als biomedische aandoening"!!!
dank je wel!