Desorientatie

Hier kan je vragen stellen over symptomen en veelvoorkomende kwalen die bij ME voorkomen.

Moderator: Moderators

Plaats reactie
stargazertje
Gevorderd lid
Berichten: 3226
Lid geworden op: 17 jun 2010, 14:21

Desorientatie

Bericht door stargazertje »

Hoe gaan jullie er mee om en hoe blijven jullie bij de tijd? (ik heb al weken het gevoel dat het een dag later is het werkelijk is)
Gebruikersavatar
angelsandra
Actief lid
Berichten: 299
Lid geworden op: 10 mei 2010, 16:27

Desorientatie

Bericht door angelsandra »

Door heel vaak op de klok te kijken hihi. Voor mij is die desorientatie niet zo'n groot probleem. Althans niet als ik me vergis in een dag ofzo. Ik breng elke dag in bed door dus voor mij zijn alle dagen hetzelfde. De naam van de dag: maandag of dinsdag zegt me niet zoveel hierdoor.

Wel is het voor mij irritant als ik me verheug in een tv programma die dag en maar zit te wachten en te wachten en dan komt ie niet omdat ik me een dag te vroeg zit te verheugen ;)
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil: for you are with me ~Psalm 23:4
Gebruikersavatar
marianneke
VIP-donateur
VIP-donateur
Berichten: 444
Lid geworden op: 15 mei 2010, 11:25

Bericht door marianneke »

Ik heb een weekkalender hangen waarop ik iedere avond voor ik naar bed ga een streep door de dag zet . Daarnaast heb ik een blokjes kalender waarop ik de maand en de datum kan neerzetten met blokken die ik elke avond 1 verder zet. En voor mijn medicatie gebruik ik een weeksysteem met voor iedere dag een doosje met 4 vakjes. Op die doosjes staat de naam van de dag, hieraan kan ik zien of het maandag/ dinsdag enz is.
Op deze manier ben ik me nog enigszins bewust van welke dag en datum het is maar soms ben ik het ondanks dit alles toch even helemaal kwijt.
Gast

Bericht door Gast »

ik heb ook een medicatie doos,kalender voor de alledaagse dingen,een kladblok naast mijn stoel..
maar ik vind ook als je zolang ziek bent dat elke dag hetzelfde is...
elke dag zelfde tijd opstaan/naar bed, er is geen verschil meer tussen werkweek/weekend, want je werkt niet meer, dus weekend???
doordat ik de laatste maanden vaak naar het ziekenhuis moest, helemaal de dag kwijt, wat zeg ik..ongemerkt is het voorjaar geworden, heb voor mijn gevoel veel gemist...
en dan eind vd week zomertijd......
Gebruikersavatar
angelsandra
Actief lid
Berichten: 299
Lid geworden op: 10 mei 2010, 16:27

Bericht door angelsandra »

Waar kun je zo'n medicatiedoos kopen?
Yea, though I walk through the valley of the shadow of death, I will fear no evil: for you are with me ~Psalm 23:4
Gast

Bericht door Gast »

bij de apotheek
is echt heel handig, 1x per week medicijnen verdelen, zo vergeet je het niet
het is een doos voor de zeven dagen vd week, elk doosje is weer onderverdeeld in 4 vakjes(ochtend/middag/avond/nacht
ik combineer het altijd met de maaltijden,zo ook minder kans om te vergeten
Gebruikersavatar
mieperdepiep
Gevorderd lid
Berichten: 730
Lid geworden op: 07 apr 2011, 13:32

Bericht door mieperdepiep »

ik heb ze laatst ook bij de Action zien liggen, kostte daar echt bijna niets.
mieshka
Gevorderd lid
Berichten: 823
Lid geworden op: 30 nov 2011, 17:03

Bericht door mieshka »

Ik kijk tachtig keer per dag op mijn telefoon om te kijken welke dag, datum en hoe laat het is.
Gebruikersavatar
marianneke
VIP-donateur
VIP-donateur
Berichten: 444
Lid geworden op: 15 mei 2010, 11:25

Bericht door marianneke »

mieperdepiep schreef:ik heb ze laatst ook bij de Action zien liggen, kostte daar echt bijna niets.
Zijn die dan ook groot genoeg? De vakjes dan, want ik had er helemaal in het begin een van de xenos maar daar paste mijn medicatie niet meer in, de tabletten waren te groot (of de vakjes te klein het is maar net hoe je het bekijkt) Die ik nou heb is inderdaad van de apotheek.
Ik combineer ook grotendeels met de maaltijden maar helaas kan dat niet met al mijn medicatie. Het werkt ook om op je telefoon een alarm in te stellen op de afwijkende tijden zodat je de medicatie niet vergeet.
Gebruikersavatar
semma
Gevorderd lid
Berichten: 1467
Lid geworden op: 23 nov 2011, 03:15

Bericht door semma »

Bij de bouwmarkt een vakjesdoos uitzoeken. Dagnamen plak je er met etiketjes op.
Als ik zie hoeveel sommigen per dag slikken (minstens 4 joekels carnitine) is dat geen luxe.
Plaats reactie