Pagina 1 van 1
Vragen over LDN
Geplaatst: 14 okt 2011, 18:15
door hypnosa
Hoi allemaal.
Via mijn oude CVS arts heb ik als tip het gebruik van LDN gekregen. Helaas is hij geroyeerd en kan hij het dus niet voorschrijven/mij begeleiden.
Ik ben mij gaan verdiepen in dit medicijn en de ervaringen en ik wil het heel graag gaan gebruiken.
Ik heb alleen een aantal vragen.
Allereerst; zijn alle gebruikers op dieet en waren jullie/ze dat al voordat ze begonnen met de LDN? Hoelang moet je het dieet volhouden? Ik heb diverse malen diëten gedaan maar ik werd er altijd heel erg ziek van.
Ten tweede; zijn er MEnsen met slechte ervaringen?
Ten derde; is het verstandig om tegelijk pro biotica te gebruiken? Welke kan ik het beste nemen en waar zijn die verkrijgbaar?
Alvast bedankt voor jullie reacties,mik kijk er zeer naar uit!!!
Vragen over LDN
Geplaatst: 14 okt 2011, 19:02
door marlène
http://www.me-gids.net/Forum-viewtopic-t-3817.html
http://www.me-gids.net/Forum-viewtopic-t-6290.html
http://opstaanmetmecvs.blogspot.com
Dit zijn alvast topics over LDN op dit forum en een persoonlijke blog. Ik ben een gelukkige gebruiker.
Het dieet (gluten- en exorfinevrij) is belangrijk om vervelende neveneffecten te voorkomen.
Gluten zijn opiaten en dit medicijn is een opiaat-antagonist. Ze werken elkaar dus tegen. Best is een zestal weken volledig glutenvrij te zijn.
Als probiotica raad ik Probiozym van Neurozym aan. Dat breekt de gluten sneller af in je lichaam. Ze blijven tot 6 maanden na je laatste gebruik in het lichaam. Tevens herstelt het het darmslijmvlies.
http://www.neurozym.com/en/
Vragen over LDN
Geplaatst: 14 okt 2011, 21:53
door hypnosa
Hoi Marlene
Bedankt voor je snelle reactie. De links had ik allemaal al gelezen. Ik ga niet meer over 1 nacht ijs na vele malen hoop en daarna de wanhoop hebben ervaren.
Bedoel je dat ik het beste eerst 6 weken glutenvrij kan eten voordat ik begin? En hoelang moet ik het blijven doen? En wat exorfine?
Sorry voorval die vragen.
Vragen over LDN
Geplaatst: 14 okt 2011, 21:59
door marlène
Bedoel je dat ik het beste eerst 6 weken glutenvrij kan eten voordat ik begin?
Ja
En hoelang moet ik het blijven doen?
Zolang je LDN gebruikt
En wat exorfine?
gluten, melk, soya, spinazie
Vragen over LDN
Geplaatst: 14 okt 2011, 22:14
door hypnosa
Hmmm in dat geval weet ik niet of ik er wel voor ga. Ik vind zo'n dieet echt te zwaar. Ik wordcer zo ziek van iedere keer. Houdt iedereen zich aan dit dieet die LDN gebruikt? Ik vind het knap!
Vragen over LDN
Geplaatst: 14 okt 2011, 22:21
door marlène
Ik heb geen enkele probleem met het dieet. Misschien een tip, probeer het GAPS-dieet om je darmen te laten wennen aan de nieuwe voedingsgewoonten.
Geplaatst: 15 okt 2011, 09:40
door sterre
Als je geen gluten mag wat eet je dan zoal?
Wat neem je als brood, aardappelen, macaroni enz?
Geplaatst: 15 okt 2011, 18:16
door diederik
Brood en macaroni zijn gluten, aardappelen niet dus dat mag gewoon
Er zijn trouwens hopen van topics met dieettips, de meeste daarvan zijn gluten- en/of melkvrij.
Geplaatst: 15 okt 2011, 19:59
door sterre
Oke ik ga eens rondneuzen.

Geplaatst: 19 okt 2011, 10:59
door hypnosa
Ik ben net terug van de huisarts en ik heb LDN gekregen. De apotheek kon het alleen als 0,5 mg of 50 mg maken. Ik heb voor de laatste gekozen omdat ik ws lager wil beginnen. Alleen zijn het wel capsules. Volgens de apotheek was dat hetzelfde als de tabletten. Ook ga ik suikervrij eten en probiotica slikken.
Ik ben heel benieuwd!!! Eigenlijk ben ik te enthousiast want ik heb zoveel hoop en als het niet blijkt te werken voor mij val ik in een gat... . Daar ben ik wel bang voor

Geplaatst: 19 okt 2011, 12:48
door josje
dat is een mooi onderschrift,hypnosa.
succes met de ldn,ik snap je entousiamse.
Geplaatst: 19 okt 2011, 14:17
door hypnosa
Bedankt Josje. Ik las hem eens ergens en die vond ik zo mooi!
Heb jij het ook gebruikt?
Geplaatst: 19 okt 2011, 14:29
door josje
ja, ik gebruik het nog steeds. bij mij valt het effect een beetje tegen, maar er zijn er hier genoeg mensen die er echt baat bij hebben.
Geplaatst: 20 okt 2011, 16:47
door hypnosa
Wat is het effect bij jou?
Ik ben gisteravond begonnen met 0,1 mg. Ik heb onrustig geslapen maar ik ben ook gestopt met suiker en begonnen met pro biotica gisteren. En ik reageer altijd heftig zonder suiker. Ik leef op suiker. Dat maakt dat ik door kan gaan en voor mijn dochters kan zorgen. Zonder voel ik mij zo slap, doet mijn lichaam pijn en is alles teveel. Ik kijk wel hoelang ik het red zonder suiker. Morgen komen mijn meisjes weer thuis na een week (voor het eerst!) gelogeerd te hebben bij opa en oma.
Vanavond ga ik de dosis verhogen naar 0,3 mg. Kijken wat dat doet. IK ben zo benieuwd!

Geplaatst: 21 okt 2011, 08:24
door josje
ik voel niet veel effect,ik ben met mijn laatste pot bezig.
misschien voel ik verschil als ik straks gestopt ben.ik hoop dat jij er baat bij hebt.
groetjes,josje.