Pagina 1 van 1

Patiënten gezocht voor foto's in filmpje.

Geplaatst: 26 dec 2010, 22:26
door Esther
Lieve iedereen,

Laurel heeft op haar blog een prachtig sereen, informatief en ontroerend filmpje gezet. Mijn jongste zoon die erg handig is met de computer heeft me voor kerst ook zo'n filmpje beloofd. Tenminste, in samenwerking met hem. Ik zou voor het filmpje ook foto's willen gebruiken van Nederlandse en Belgische patiënten. Een foto van een gezonde versie van jezelf en een foto van een zieke versie van jezelf.

Hieronder zie je de link staan. Kijk het filmpje eens en laat me in een PB weten of je geïnteresseerd bent om in het filmpje te verschijnen. Laat je eerst maar inspireren door het filmpje:


http://dreamsatstake.blogspot.com/2010_ ... chive.html


Liefs,
Esther

http://www.onwilliglichaam.blogspot.com

Patiënten gezocht voor foto

Geplaatst: 27 dec 2010, 00:00
door startdust
Hey Esther
Heel goed dat mensen dit doen en durfen)en dat je zoon je steunt, maar als ik eerlijk ben zit ik zelf best mijn met uiterlijke verandering ik was niet moeders lelijkste en dat ben ik nog steeds niet maar kwa uiterlijk zie je echt een groot verschil. Vanuit schaamte voor herkenning en voor mezelf durf ik er dan ook niet aan mee te doen, als ik voor het eerst naar de dokter ga neem ik wel een before en after foto mee..

Hopelijk zijn er leden die er wel aan gaan! want het draagt wel bij aan een goede beeldvorming van deze slopende kwestie

Groet joost

Geplaatst: 27 dec 2010, 11:30
door JannekeB
Pfff jee ik twijfel. Aan de ene kant zie je het dan zo goed, aan de andere kant is het confronterend. Ik heb een foto van 13 jaar geleden, daar straal ik op. Ik kan er maar moeilijk naar kijken. Met een beetje pech zie je nu een levend lijk.
Mijn Lief schrok zich een keer kapot toen ik hem een foto liet zien van een hele slechte dag.... Ik had zo in opsporing verzocht gekund als onbekend lijk :?

Geplaatst: 27 dec 2010, 12:27
door Esther
Hoi Stardust,

Ik begrijp je helemaal. Als ik nu naar foto's kijk van een paar jaar geleden, dan kan ik me niet meer indenken dat ik het was. Wat ik dan vooral ervaar is het verdriet van iets dat er niet meer is.

Hoi JannekeB, Je mag ook een foto gebruiken waarop je niet slecht geportretteerd staat, maar waarop je in zijn geheel op staat. Dat kan liggend zijn, of zittend. Ikzelf zal mijn zoon een aantal van die foto's laten maken van mij. Zonder make-up is het al een wereld van verschil. Laat staan nu na die maanden van bedlegerigheid.

Ik wil er gewoon iets moois van maken, niet controversieel of recht voor de raap. Misschien zelfs in zwart-wit.

Het is een hele uitdaging, dat ben ik met je eens. Maar beelden zeggen nu eenmaal meer dan duizenden woorden. Ik wil het filmpje op mijn blog plaatsen en het beschikbaar maken voor iedereen die het ook op zijn site of blog wil zetten.

Liefs,
Esther

http://www.onwilliglichaam.blogspot.com

Geplaatst: 27 dec 2010, 15:50
door esther79
Hey "andere" Esther :wink:

De volgende keer als we samen op de bank liggen zullen we eens een mooie shoot houden!!! hahaha
Ik doe met je mee! Zal eens in het archief duiken. Heb nog wel ergens een paar prachtexemplaren die mijn moeder heeft gemaakt toen ik voor dood op de bank lag.

Liefs Esther

Geplaatst: 27 dec 2010, 18:37
door Esther
Dag Essie,

Geweldig dat je meedoet. Twee vliegen in één klap dus!

Ik hoop echt dat er nog meer patiënten volgen. Zoals beloofd wil ik er iets sereen van maken. We vermelden alleen je voornaam, niet je adres, rijksregisternummer en hele hebben en houden. Kijk alsjeblieft nog eens naar het filmpje van Laurel en slaap er dan nog een nachtje over.

Liefs,
Esther

http://www.onwilliglichaam.blogspot.com

Geplaatst: 02 jan 2011, 18:53
door annemoontje
Hoi Esther,
Wat een goed idee, ik zag het filmpje van Laurel via Phoenix Rising en was er erg van onder de indruk. Ik heb zitten janken erom op het eind, zo confronterend en heftig.

Ik weet nu al dat ik je ermee wil helpen. Ik zie er lang niet altijd slecht uit, maar ook op de betere dagen echt compleet anders dan vroeger of zoals ik eruit zou hebben gezien als ik niet ziek was geweest.

Ik heb ongetwijfeld een geschikte foto van voor ik ziek ben geworden (al heb ik ook echt nog wel foto's van toen ik al jaren ziek was waar ik goed op sta, zeker in tijden dat ik stukken en stukken beter was na behandelingen). Ik ben nooit gefotografeerd de ontelbare keren dat ik er wel zichtbaar beroerd aan toe was, maar ik kan zoals je al bij iemand voorstelde wel een foto laten maken door mijn vriend van hoe ik erbij lig elke dag. Verschil is duidelijk zat dan!
Ik ga voor je op zoek!

Geplaatst: 02 jan 2011, 21:49
door hildeke
Ik vind dit een heel goed initiatief, Esther! Al ben ik er niet fier over hoe ik er meestal bijloop, integendeel zelfs. Ik doe erg mijn best om mezelf te retoucheren om er toch wat "degelijk" uit te zien. Maar alles voor het goede doel! Tegen wanneer heb je de foto's uiterlijk nodig?

Geplaatst: 02 jan 2011, 22:55
door aimee
Ga het filmpje snel bekijken en er dan eens over nadenken! Vind het een mooi initiatief, ben benieuwd!

Ps: Still loving your blog :)