Pagina 1 van 8

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 18:05
door poppetje
Lieve Allemaal,

Zoals jullie waarschijnlijk al hebben gezien heeft Zuiderzon vanmiddag onze Vergeet ME Niet actie op de site gezet om het bij jullie onder de aandacht te brengen.

Dat betekent dat dit het officiele startsein is voor de actie! GO!!!!

Op de mainpage http://www.me-gids.net/module-ME_CVS_do ... d-683.html vind je alle informatie die je nodig hebt voor de mailcampagne. Er wordt uitgelegd wat de bedoeling is, je kunt de tekst van de mailcampagne en de mailadressen downloaden etc.
Je bent vrij te kiezen wie je wilt mailen en hoe vaak.

Belangrijk is nog even te melden dat we een aantal leden op dit forum bereid hebben gevonden om in een (re)actie groepje plaats te nemen, die als een soort vraagbaak/klankbord dient voor de mailcampagne. Omdat we allemaal individueel gaan mailen kan het zijn dat je een reactie/opmerking of vraag krijgt n.a.v. je mail/brief, deze hoef je dan niet persoonlijk te beantwoorden, maar kan je doorspelen aan de leden van deze groep en die zullen kijken of en hoe te reageren. Deze groep bestaat uit: Esther (esther.priems@gmail.com), Louisa, Dopey, Feniks, Niessie, Poppetje. We zullen nog een besloten topic openen waar je eventuele vragen aan het groepje kunt voorleggen. (ik zie dat Dopey er inmiddels al een heeft geopend. Super)

Omdat we ook een aantal artsen/ziekenhuizen wilden aanschrijven (die hebben geen directe email) hebben we een aantal leden van dit forum bereid gevonden om te helpen met printen, enveloppen vullen en versturen. Je vindt op de actiesite dus naast een mailadressen ook een postadressen bestand die door de leden van de postgroep zal worden aangeschreven. Dank aan: Melanie, Feniks, Vlindertie, Marlène, Lea, Dopey. Dit postadressen bestand is voor de overige leden meer ter informatie, zodat jullie weten dat deze adressen al gecoverd zijn. Het staat iedereen uiteraard wel vrij om de brief ook naar jouw huisarts of een ziekenhuis in jouw buurt te sturen. Graag ! Hoe meer hoe beter.

Nou genoeg gepraat/geschreven. We gaan gewoon beginnen. Veel succes !!! en alvast heeeeeel veel dank voor jullie hulp.

We houden jullie op de hoogte van de reacties die er komen en mocht je vragen/opmerkingen hebben, stel ze gerust.


1,2,3, GOOO !!!

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 18:21
door stier
Super gedaan jongens! Ik zal de komende dagen ook zeker wat mails gaan sturen.

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 18:33
door Esther
Dankjewel Poppetje,

Ik ben te suf om veel te schrijven, maar kopiëren en plakken lukt me wel. De eerste mail met meer dan twintig adressen is weg.
Ik wil iedereen vragen om te proberen ook de afbeelding door te sturen. Als het je niet lukt om deze vanaf het word document te kopiëren, dat was bij mij het geval, dan lukt het wel als je de afbeelding kopieert van mijn blog; http://www.onwilliglichaam.blogspot.com

Succes iedereen!

Liefs,
Esther

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 18:44
door poppetje
Nee lieve Esther, JIJ ! bedankt.
Wat als een geweldig idee van jou begon, heeft vandaag een tastbare vorm gekregen. Super leuk om te zien hoe enthousiast iedereen hier aan mee werkt.

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 18:47
door tanto
=D> voor iedereen die hier energie in heeft gestoken!!

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 19:07
door Esther
Hopelijk houdt de server het, want bij teveel bezoekers valt deze site soms uit.

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 19:52
door Frank
eindelijk iets georganiseerd, mijn is verstuurd.

Nog een aantal tips aan de organisators en deelnemers
-tracht een volledig lijst te maken die iedereen met één keer knippen en plakken kan kopiëren (nu lukt het ook wel met een beetje werk)
-gebruik niet altijd een onderwerp met ME in maar wel met woorden zoals belangrijk, dringend, enz..
-herhaal deze zendingen regelmatig, gebruik ook echte brieven en fax of telefoon, dit is veel krachtiger dan een e-mail!
-wees creatief met je boodschap, plak er een cartoonprentje in of iets dat de aandacht trekt

Tot slot gebruik de energie van je opgekropte woede waarmee we dagelijks moeten leven en help daarmee dit akelig verhaal te beindigen en te veranderen ook voor aankomende patienten!

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 19:57
door Esther
Hoi Frank,

Bedankt voor de goede tips. We zullen er zeker rekening mee houden. Er is al een groep forumleden die print en post en daarvoor zijn we ze erg dankbaar. Dit kost weer meer inspanning en uiteraard ook inkt en postzegels.
Als mensen het word document openen hoeven ze maar één keer te kopiëren om vervolgens in eigen nieuwe mail te plakken.

In veertien dagen kan er heel wat geknipt en geplakt worden.

Liefs,
Esther

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 19:59
door Esther
Ennuh Frank, kun jij de actie promoten op de buitenlandse fora waar ook veel Nederlandstalige meelezers zijn. En op XMRV global?
Dat zou heel erg helpen! The more the merrier, the more the more pressure!

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 20:05
door dopey
Even een aantal aandachtspunten:

- De meeste providers laten gemiddeld niet meer dan zo'n 40 mails door per 5 min., dit ter voorkoming van het sturen van spam.

- Je kunt het beste versturen met aan:, en niet met cc (carbon copy) of Bcc,
omdat deze aanheffen zeggen dat het om een indirecte kennisgeving gaat en het dus geen
direct bericht aan de geadresserde betreft, bovendien tast cc de privacy aan omdat voor de
ontvanger de andere mailadressen ook te zien zijn.

- Als je mailadressen één voor één overbrengt is het nodig: ; te plaatsen tussen de adressen. Wanneer alle adressen in één keer worden overgebracht komen er vanzelf komma's
tussen de adressen te staan. Tenminste bij mijn mailprogramma werkt dit zo.

Verbeteringen/aanvullingen zijn welkom.

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 20:15
door dopey
Voor wie post wil versturen:

Ik denk dat beter niet de kleine enveloppen gebruikt kunnen worden, maar de langwerpige enveloppen, of A4/A5 enveloppen. Dit staat professioneler.

Wel een geluk dat er nu kerstzegels geplakt kunnen worden!

Geplaatst: 02 dec 2010, 20:27
door paradox
Ik snap jullie strijdvaardigheid, maa weten jullie wel dat spammen strafbaar is, kan een forse boete op volgen... Lijkt me zonde van het geld.

Zie voor info:

http://www.xs4all.nl/~rvy/ib-spam-juridisch.html

Geplaatst: 02 dec 2010, 20:33
door Esther
Dit is geen spam paradox, dit zijn brieven! Met een mooie aanhef.
Ik geloof niet dat we hiervoor bestraft kunnen worden.

Liefs,
Esther

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 20:40
door Jazzie
dopey schreef: - Je kunt het beste versturen met aan:

(...)

bovendien tast cc de privacy aan omdat voor de
ontvanger de andere mailadressen ook te zien zijn.
Maar dat laatste geldt natuurlijk ook voor "Aan".

"vergeet me niet" actie: GO !!!

Geplaatst: 02 dec 2010, 20:55
door dopey
Daar heb je gelijk in.
Alleen Bcc, waarmee andere adressen voor de ontvanger niet zichtbaar zijn,
geeft dus aan dat de ontvanger slechts een connectie heeft met het bericht, dus zou ik
toch voor aan: gaan.

Mogelijk is er ook een manier om bij gebruik van aan: de adressen toch niet voor
anderen zichtbaar te laten zijn?