Pagina 1 van 1

VOLKSKRANT ARTIKEL VAN 3 SEPTEMBER 2010

Geplaatst: 04 sep 2010, 17:22
door alexx
http://www.me-gids.net/module-ME_CVS_do ... d-640.html

vind het persoonlijk niet zo'n sterk artikel. Het woord 'tussen de oren' en 'psychologen' komt mij teveel voor in het artikel. Kunnen we daar nu eens over ophouden.
Beter om gewoon vol in te gaan op XMRX ipv oude koek en het op een rijtje zetten van de ruzie over het wel of niet vinden van XMRV. dat is al tig keer gepubliceerd.
Wel intertessant is het blog dat je kan volgen waar een moeder en dochter AIDS middelen nemen, met succes ook nog. In artikle staat de link daar naartoe.

Geplaatst: 04 sep 2010, 17:43
door JannekeB
Nou was ME/CVS al niet bepaald een ziekte voor aanstellers!! :evil:
Je moet verdorie sterk in je schoenen staan om te kunnen leven met deze slopende ziekte!!!

Geplaatst: 04 sep 2010, 17:47
door Melanie
Ja dat is dan een wetenschappelijk artikel hoe kort door de bocht ben je.
Valt me wel op bij dit soort artikelen dat als ik soms commentaar lees en dat zullen dan ook wel 'artsen en /of wetenschappers' zijn geen idee die dan weer zo simpel reageren.
Het valt me op dat hun de simpele zielen zijn en ik wist niet dat die mensen zo kort door de bocht zijn. Maar ze bevestigen het zelf keer op keer.

ach jaaa...

zelf had ik zoals hier boven in het forum bij artikelen de tekst weggelaten "CVS niet alleen meer voor aanstellers"......moet dat soort teksten niet voeden. mijn mening!

Geplaatst: 04 sep 2010, 17:53
door bloemetje
Alexx, waar in de VK staat het artikel? Wetenschapsbijlage?

Geplaatst: 04 sep 2010, 18:10
door Nymf
Hoi Bloemetje,

Er staat een link boven aan de HOME-pagina! Kan je meteen lezen. Ik weet niet of je dat bedoelde, maar wilde het toch even zeggen.

Groetjes, Marije

Geplaatst: 04 sep 2010, 18:15
door alexx
ergens in de tekst van dieongelovelijke wetenschapper van de Volkskrant staat genoemd dat een moeder en dochter Aids medicijnen nemen, met een linkje naar hun blog....even zoeken dus

Geplaatst: 04 sep 2010, 18:19
door Melanie
Voor Jamie Deckhoff-Jones, een arts uit Santa Fe (New Mexico) en haar dochter, beiden CVS patiƫnten, was de eerste de beste associatie tussen CVS en XMRV genoeg reden om direct actie te ondernemen. Jamie regelde voor zichzelf een medicijnkuur normaal voorbehouden aan mensen besmet met HIV: HAART (highly active antiretroviral therapy) .
http://treatingxmrv.blogspot.com/
dit is de link die @Alexx bedoelt over het nemen van aidsmedicijnen.

Jaaaa en 'aanstellers' die zulke risico's nemen om met dat soort middelen aan de slag te gaan....wat jij meneer de wetenschapper.
eigenlijk kunnen juist 'deze' ( wetenschapper met vraagteken) mensen heel slecht tegen veranderingen.

Geplaatst: 05 sep 2010, 10:30
door bloemetje
marije3 schreef:Hoi Bloemetje,

Er staat een link boven aan de HOME-pagina! Kan je meteen lezen. Ik weet niet of je dat bedoelde, maar wilde het toch even zeggen.

Groetjes, Marije
Dank Marije, dat had ik inderdaad ff gemist. Wel een lang stuk, kan er nu nog niks over zeggen.

Geplaatst: 05 sep 2010, 11:39
door alexx
ik erger me dood aan de titel van het stuk in de Volkskrant....niet alleen voor aanstellers, dus eigenlijk wil de schrijver zeggen: het is aanstellerij, maar er zijn uitzonderingen

Geplaatst: 05 sep 2010, 20:51
door verlorengezondheidman
@alexx;

Inderdaad de titel van het stuk is een beetje ongelukkig gekozen :cry:
Hopelijk gaan andere media ook berichten over het XMRV-virus in relatie tot ME/cvs :D
Er is m.i. namelijk geen kostbare tijd te verliezen met dit gevaarlijke Retrovirus, getuige de inzet van anti-virale HIV middelen/medicijnen :shock:

Geplaatst: 05 sep 2010, 21:10
door Jazzie
Wat is dat artikel knullig slecht geschreven. Taalfouten, kromme onduidelijke zinnen. En dat door iemand die twee universitaire studies heeft gedaan en echt wel verstand van zaken heeft. Jammer hoor.

Geplaatst: 05 sep 2010, 22:54
door yarwen