allergieen ?

Stel hier je vragen omtrent ME (cvs) en help elkaar verder.

Moderator: Moderators

Gebruikersavatar
Puck74
Actief lid
Berichten: 121
Lid geworden op: 22 sep 2009, 12:19

Bericht door Puck74 »

Ik post maar even bij dit bestaande topic.
Regelmatig heb ik last van mijn neusholtes. Eigenlijk alle sinusholtes. Maar niet van mijn ogen. Ik heb ook geen loopneus dan ofzo. Het voelt gewoon vreselijk geïrriteerd waardoor mijn hoofd heel rot voelt en ik meer vermoeid ben. Ik spray dan met spray van Dr. Vogel maar heb niet echt het idee dat het helpt.
Herkent iemand dit? Ik heb het in ieder geval op het lijstje gezet van dingen die ik bij de huisarts wil bespreken.
Gebruikersavatar
truus73
Gevorderd lid
Berichten: 1395
Lid geworden op: 15 aug 2007, 23:05

Bericht door truus73 »

Puck als ik het zo eens lees denk ik niet dat je een allergie hebt.
Het lijkt meer op bijholte ontsteking.
Maar ik ben geen arts natuurlijk.
Heb je al gedampt? En zoutwater opsnuiven.
Dat wil nog wel eens helpen.
Gebruikersavatar
Puck74
Actief lid
Berichten: 121
Lid geworden op: 22 sep 2009, 12:19

Bericht door Puck74 »

Nee, heb nog niet gedampt. Zal het zoute water eens proberen. Kan het ook een ontsteking zijn als je er niet alle dagen last van hebt?
Gebruikersavatar
truus73
Gevorderd lid
Berichten: 1395
Lid geworden op: 15 aug 2007, 23:05

Bericht door truus73 »

Dat weet ik eigenlijk niet.
In een ver verleden heb ik heel vaak bijholte ontstekingen gehad, nou dat is echt niet om vrolijk van te worden. Had af en toe het gevoel of mijn hoofd topzwaar was.
Maar met dampen en zoutwater snuiven kwam dan meestal de boel wel los.
Waar je wel voor moet oppassen dat je niet te lang een neusspray gebruikt.
Dan raakt het neusslijmvlies nl. geirriteerd en zwelt op waardoor de boel weer dicht zit en zo kom je in een cirkel terecht.
Lea
VIP-donateur
VIP-donateur
Berichten: 1772
Lid geworden op: 03 aug 2008, 12:36
Locatie: België

Bericht door Lea »

Jaren geleden had ik ook bijna onafgebroken sinusontstekingen. Toen van alles geprobeerd, maar niets hielp. Tot ik alle amalgaanvullingen heb laten verwijderen. Vanaf toen geen last meer gehad.
Plaats reactie