Neem daal aan enquête over jouw overprikkelingen

Hier vind je enquêtes, vragenlijsten, oproepen, petities en acties. Hopelijk wil je ook meehelpen en invullen of reageren! PS Oproepen die naar reclame ruiken, worden geweigerd.

Moderator: Moderators

Plaats reactie
Gebruikersavatar
Zuiderzon
Site Admin
Site Admin
Berichten: 2996
Lid geworden op: 13 okt 2005, 10:48
Locatie: Onder de zon
Contacteer:

Neem daal aan enquête over jouw overprikkelingen

Bericht door Zuiderzon »

Afbeelding

Op weg naar oplossingen en hulpmiddelen

Wij zijn een erkende patiëntenbelangengroep voor mensen met hersenletsel én overprikkelingsklachten, aangesloten bij de Dutch Brain Council. We beperken ons niet tot Nederland alleen maar zijn wereldwijd actief. Maar ook voor mensen met ME/CVS en whiplash willen wij ons inzetten dat er verbeteringen, hulpmiddelen komen als zij geluidgevoelig zijn geworden.

Wat doet Project Overprikkeling?

Informeren van patiënten en professionals, overprikkelingsprobleem in kaart brengen, hulpmiddelen ontwikkelen, meedoen aan wetenschappelijk onderzoek en nog veel meer.....lees meer op onze speciale site...

Voor wie is Project Overprikkeling?

Een ieder met overgevoeligheid voor sensorische/zintuiglijke prikkels na Niet Aangeboren Hersenletsel Lees meer....

Waarom is Project Overprikkeling nodig?

Het probleem Overprikkeling moet bekend, herkend en erkend worden. In de maatschappij en binnen de medische– en wetenschappelijke wereld. Oplossingen moeten er komen!


Aanmelden

Moet jij leven met hersenletsel of whiplash en heb je last van een vorm van (sensorische) overprikkeling?Of heb je ME/CVS en heb je echt geluidgevoeligheid? Wil je op de hoogte gehouden worden van productontwikkelingen en research resultaten? Met een stevig fundament – een grote doelgroep – kunnen we meer voor elkaar krijgen. Meld je aan en vul de enquête op deze pagina in! Dat is de basis voor al onze activiteiten. Onder pseudoniem of anoniem, zolang wij jou maar kunnen benaderen als er een doorbraak is op dit gebied. Wij geven nooit jullie persoonlijke gegevens aan een fabrikant of wetenschapper; we zullen de gegevens NIET met derden delen of verkopen.


Lees citaten van mensen hoe ze overprikkeling ervaren!

Enquête over jouw overprikkeling


Vul deze enquête in zodat wij alle info anoniem in een goede statistiek kunnen zetten? Dank je wel !

http://www.hersenletsel-uitleg.nl/proje ... prikkeling
Hoop doet leven!
abby
Vertaler
Berichten: 197
Lid geworden op: 18 aug 2015, 22:12

Neem daal aan enquête over jouw overprikkelingen

Bericht door abby »

Heb de enquête ingevuld: duurt niet lang, vnl. gewoon wat vakjes aanklikken over welke soort overprikkeling je ervaart. Gegevens blijven natuurlijk privé (je mag zelfs een pseudoniem gebruiken).

Dus: iedereen effe invullen! :)
Gebruikersavatar
willemijnd
Actief lid
Berichten: 342
Lid geworden op: 07 nov 2013, 23:04

Bericht door willemijnd »

Gedaan!
Paar extra opmerkingen over ME in de commentaarvelden gezet (dat was trouwens niet verplicht daar iets in te vullen). En een alleraardigst persoonlijk mailtje terug gekregen.
Dus ik zou zeggen: voor wie er puf voor heeft ff invullen die hap!
Plaats reactie