last van de warmte

Hier kan je vragen stellen over symptomen en veelvoorkomende kwalen die bij ME voorkomen.

Moderator: Moderators

Plaats reactie
Gast

last van de warmte

Bericht door Gast »

hoi allemaal,


ik denk dat ik niet de enige ben, ook onder gezonde mensen, maar ik heb zo veel last vd warmte.
tis niet normaal, eigenlijk is het de dag maar uitzitten,en dan savonds even naar buiten om af te koelen, maar dat zat er gisteravond ook niet in, het bleef maar benauwd, en het onweer bracht weinig afkoeling.
vanmorgen in ieder geval een stuk beter, maar de warmte zit nog dagen in je huis.
zijn jullie ook zo extreem moe, wat duizelig, zombie achtig?
als ik dan even wegdoezel, wat ik niet kan tegenhouden krijg ik steevast hoofdpijn...
groetjes marion
Gebruikersavatar
Alie
VIP-donateur
VIP-donateur
Berichten: 3927
Lid geworden op: 30 mei 2006, 14:52

Bericht door Alie »

hoi lieve marion
ik heb dat ook ik heb ook een drukkend gevoel in mijn ogen en nek en schouders en erg moe een beetje watterig gevoel in mijn hoofd ik kan niet met mijn hoofd naar beneden want dan ben ik duizelig
en als ik lig val ik even in slaap en nu ook een slaperig gevoel zou dat door het zweten komen dat we teveel goede stoffen kwijt raken
volgens bekende zijn dat stofwisselings problemen
sterkte meis ik hoop dat het gauw over zal zijn knuf van alie
Gittje
Beginner
Berichten: 65
Lid geworden op: 26 jul 2008, 10:20

Bericht door Gittje »

Hoi Marion

Ik ondervind dezelfde problemen. En het lastigste is de slaapkamer waar de temperatuur bij het naar bed gaan 28 °C is.

Gelukkig kondigen ze voor de volgende dagen koeler weer aan. Veel mensen kijken raar op als ik dit zeg.

We gaan het moeten uitzitten hé.

Groetjes
Brigitte
Gebruikersavatar
GeaK
Actief lid
Berichten: 119
Lid geworden op: 28 jun 2008, 16:23
Locatie: Pieterburen
Contacteer:

Bericht door GeaK »

Hoi allemaal,

Ik ervaar hetzelfde als jullie. Heb de laatste dagen ook veel liggen slapen, zo vermoeiend was de hitte. Gelukkig is het nu veel beter. Tenminste hier in het mooie Drenthe.
Vanmorgen nog even genoten van de gedeeltelijke zonsverduistering. Kon ik net tussen de buien door zien. Dat blijft toch bijzonder zo'n natuurverschijnsel.
Dit wordt een hele mooie dag!
MacM
Gevorderd lid
Berichten: 612
Lid geworden op: 02 mei 2007, 23:28

Bericht door MacM »

Ik kan ook niet veel doen bij warmte en de afgelopen dagen was het hier maar liefst 36 graden, blegh.

Ik heb het dit jaar niet gedaan, maar in voorgaande jaren ging ik lekker in een zwembadje afkoelen, dat hielp wat. Als het 's nachts extreem warm is, leg ik natte handdoeken over me heen om af te koelen.
Gebruikersavatar
Jazzie
Gevorderd lid
Berichten: 1400
Lid geworden op: 13 okt 2005, 09:06

Bericht door Jazzie »

Ik functioneer alleen bij temperaturen onder de 24 graden. Heb onderhand echt een hekel aan de zomer. Als het herfst wordt, bloei ik helemaal op.
Marloes
Gevorderd lid
Berichten: 1297
Lid geworden op: 15 okt 2005, 14:42

Bericht door Marloes »

Ik ben erg gelukkig met onze ventilator op de slaapkamer.
De hele dag staat de zon er namelijk op.. 's avonds de ventilator aan, alle ramen tegen elkaar open als de zon weg is, en dan dus een beetje later naar bed, maar dan slaap je wel beter als het wat koeler is!
Keep on rockin'
Meral
Actief lid
Berichten: 254
Lid geworden op: 05 apr 2008, 14:20

Bericht door Meral »

wat herkenbaar, laatst schreef ik al ergens dat ik er zo last van heb, maar wist niet of het er bij hoort of gewoon iets van mij is, maar ben net een dweil, en er ligt de hele dag hoofdpijn op de loer, probeer maar gewoon kleine dingen te doen, niet te veel en veel buiten zitten waar het een beetje waait op het balkon, of binnen bij de ventilator, smiddags siesta, snachts slapen zit er niet in, slaap nu denk ik van 2 tot 6 smorgens, dan wordt ik wakker van het licht, dan even op meestal tot 8 uur, dan toch te moe en nog ff slapen tot 10 uur en dan smiddags weer 2 uur plat.
zit totaal geen normaal ritme meer in, maar stomme is dat tegelijker tijd het lijkt alsof ik fitter ben, voor mijn idee dan, in mijn hoofd, ik heb overal zin in, maar ben te slap om echt te doen. heel gek, want als ik me dan wil concentreren lukt dat amper. Dus gewoon uitzitten tot koeler weer, eerst ging ik gewoon de hele dag naar het water, dan kon ik tenminste steeds ff afkoelen maar dat kan niet meer, moet er heen fietsen, lig daar niet comfortabel en zwemmen is te zwaar steeds, wel jammer.
Gebruikersavatar
Shavonne
Gevorderd lid
Berichten: 1758
Lid geworden op: 12 sep 2007, 21:47

Bericht door Shavonne »

Gelukkig, het is weer koeler!!!!!!! :P we hebben de achteromdeur nog lekker open, om lekker door te luchten, heerlijk!!!!!
Plaats reactie