Mijn naam is Sjors, 39 jaar, en heb nu 15 jaar angst voor het hebben van ziektes.
Sinds 2 jaar heb ik last van behoorlijke vermoeidheid met daarbij een heleboel klachten. Als ik de ICC bekijk dan voldoe ik hier 100% aan. Maarja waarschijnlijk iedereen.
Nu ben ik enorm bang dat ik ME/CVS heb OF beginnende Dementie. Waar ik de laatste 2 maanden veel last van heb is:
- woordvindingsproblemen
- woorden verdraaien
- watten gevoel in mijn hoofd
- hoofdpijn (met name aan de voorkant)
- vermoeidheid (nog wel naar mijn werk gaan maar weinig uitvoeren en daarnaast helemaal niets uitvoeren)
- moeite met het vertellen van een verhaal
- ineens weet ik niet meer wat ik aan het vertellen was of typen was of doen was
- (sinds 1 week) moeite met het typen van een zin. Ik maak 100den fouten in 1 paragraaf.
- soort wattengevoel in mijn hoofd, idee dat ik gevangen zit en er een soort mist in mijn hoofd zit.
Ik ben voornamelijk enorm bang dat er iets verschikkelijks mis is in mijn hoofd en dat het enorm snel verslechterd.
Ik ben al 1000x bij mijn huisarts geweest. Verschillende bloedonderzoeken en (B12 en D3 zijn ok), cardioloog en nu recentelijk bij een neuroloog (op aandringen van mij) Mijn huisarts gooit het steeds op mijn angst en stress terwijl ik ervan overtuigd ben dat er echt iets niet goed is. (dat is natuurlijk ook mijn ziekte, en dat maakt het lastig)
Die heeft een MRI, bloed en lumbaalpunctie gedaan en volgens haar kwam hier niets bijzonders uit. (behalve een paar witte stipjes en wat kleine ringen in de lumbaalpunctie, wat mij op dit moment nog steeds enorm bezig houdt)
Met name mijn praatprobleem en mijn typ-probleem maakt mij op dit moment enorm bang. (Ataxie/Afasie) Het zijn wat mij betreft rare typ fouten die overeenkomen met mijn woordverdraaiingen. Ik heb visies van dat ik straks voor het raam zit en helemaal niets meer weet en kan. Dat wil ik dus niet. Ben bang dat dit al fase 2 of 3 is van de ME of dementie en dat er no way back is.
Ik hoop dat dit soort problemen ook puur door angst en stress kunnen komen.
Herkend iemand hier iets uit. Liefst iemand die dit al jaren heeft en
inmiddels weer is opgeknapt
