Heb jij een officiele diagnose ME/CVS en bij wie?

Alle vragen over diagnose en testen. Welke testen voor ME (cvs)? Wat betekenen de resultaten?

Moderator: Moderators

Heb jij een officiele diagnose ME/CVS?

Nee, maar zou hem graag hebben
16
19%
Nee, maar heb er ook weinig behoefte aan aangezien je er weinig mee verder komt
3
4%
Ja, ik heb een officiele diagnose (graag even vertellen bij wie )
65
77%
 
Totaal aantal stemmen: 84
Gebruikersavatar
Alie
VIP-donateur
VIP-donateur
Berichten: 3927
Lid geworden op: 30 mei 2006, 14:52

Bericht door Alie »

hoi simone ik heb wel alles zwart op wit staan maar ik heb er niets aan
maar voor de werkende mensen met een uitkering zou het wel fijn zijn

dat geld ook voor jou nienke
je moet altijd een copy in het ziekenhuis of arts vragen
want ook al kan je er verder niets mee maar het is wel makkelijk

hoi marjolijn dus jij heb ook dr jonker gehad
hij kon niet veel doen maar hij lag wel alles uit
hij had veel geduld voor mij ,terwijl ik sommige patienten binnen een paar minuten buiten stonden,ik vondhet een heel fijn mens
maar hij was ineens plotsklaps weg, waarom weet ik niet niemand geeft hier antwoord op .zelf denk ik omdat hij alleen maar m.e cvs patienten hielp nu heb ik reuters best een goeie internist voor alle andere dingen die ik heb .maar m.e weet hij niets van af
wie heb jij nu liefs alie
Gebruikersavatar
zonaanbidster
Gevorderd lid
Berichten: 949
Lid geworden op: 08 jun 2007, 23:49

Bericht door zonaanbidster »

Ja officiele diagnose ME 2 maal in Nederland, 1 maal in Nieuwegein door een reumatoloog in combinatie met FM. Later in Nijmegen.
Later wederom officiele diagnose CFS door Prof. Dr. K de Meirleir op basis van specifieke lichamelijke afwijkingen (zie verhaal Dirk) en het voldoen aan de verschillende criteria, zowel Holmes, als Fukuda als de Canadese.
MacM
Gevorderd lid
Berichten: 612
Lid geworden op: 02 mei 2007, 23:28

Bericht door MacM »

In '96 in het Radboud in Nijmegen, in 2000 in het CFS-centre in Amsterdam.
Gebruikersavatar
Mayo
Beginner
Berichten: 47
Lid geworden op: 24 okt 2006, 14:10

Bericht door Mayo »

ik heb de diagnose gekregen van de internist ( in radboud nijmegen).
Bij mijn huisartsendosier staat ook sindsdien: bekend met CVS.
Gebruikersavatar
blackcat
Actief lid
Berichten: 236
Lid geworden op: 16 mei 2006, 16:03

Bericht door blackcat »

mijn diagnose heb ik verkregen bij de me poli in veenendaal,
van de gelderse vallei.
Lijda
Gevorderd lid
Berichten: 1004
Lid geworden op: 11 mar 2007, 16:11

Bericht door Lijda »

Ik heb ja gestemd. Of het echt officieel is, geen idee.

Mijn verwijzing van huisarts naar revalidatiecentrum stond in, mogelijk CVS en/of.....
Of het verder ergens vermeld staat, geen idee.
Ik heb wel toestemming gegeven voor gebruik van mijn gegevens voor CVS kliniek Nijmegen.

Ik kwam wel een brief tegen van de huisarts en daar staat in, ze denkt dat ze aan CVS lijdt! Deze is gericht aan de UWV.
Wie hier nu wie voor de gek houd, ik weet het niet!

Lijda
Gebruikersavatar
Marjolijn
Oprichter
Berichten: 1270
Lid geworden op: 12 okt 2005, 22:37

Bericht door Marjolijn »

Dat heb ik ook, ik weet ook niet zeker of het echt officieel is.
Het is wel vastgesteld door de internist die ik noemde maar ik heb het niet op papier of iets dergelijks. Wel zag ik dat het in de computer bij mijn huisarts staat (net als migraine en endometriose).
Gebruikersavatar
Kayl
Beginner
Berichten: 24
Lid geworden op: 12 nov 2007, 19:17

Bericht door Kayl »

Ik heb ook een officiele diagnose, maar ik heb hem gekregen in revalidatiecentrum Utrecht waar ze ook behandeling doen.. Die verklaring heeft mij echt reuze geholpen, ik heb een taxivergoeding gekregen en vrijstelling van l.o. en een aangepast rooster op school. En natuurlijk is het ook geruststellend om niet meer te hoeven vechten om te bewijzen dat je iets hebt..
Gebruikersavatar
Alie
VIP-donateur
VIP-donateur
Berichten: 3927
Lid geworden op: 30 mei 2006, 14:52

Bericht door Alie »

ik heb wel een officiele vaststelling
dat ik me cvs en fibro heeft door de zelfde internist als van admin
Gebruikersavatar
Shavonne
Gevorderd lid
Berichten: 1758
Lid geworden op: 12 sep 2007, 21:47

Bericht door Shavonne »

Oeps, blijkbaar heeft het meerendeel toch een diagnose.....ik dus helaas niet door die ....van een internist!
Gebruikersavatar
dilana
Beginner
Berichten: 13
Lid geworden op: 12 nov 2006, 19:20

Bericht door dilana »

Hoi,

bij mij heeft dr. Kurk van het CFS Research centrum Amsterdam pasgeleden de diagnose ME?CVS vastgesteld. Ik heb dit nog niet zwart/wit op papier staan, maar hoop dit tijdens mijn 2e bezoek aan het centrum te regelen.
Why, when we are challenged to survive, do we give ourselves permission to truly live?
Gebruikersavatar
Shavonne
Gevorderd lid
Berichten: 1758
Lid geworden op: 12 sep 2007, 21:47

Bericht door Shavonne »

Blijkbaar heb ik dus toch de diagnose ME/CVS!!!
Mijn h.a. heeft het gewoon in zijn computer staan bij het lijstje van mijn aandoeningen!!! Ik zag het op een uitdraai bij de verwijsbrief voor de gyn.
Ik maar denken van niet, blijkbaar heeft de h.a. na het laaste gesprek over de brief van de internist, toch de diagnose ME/CVS aangehouden.
Gebruikersavatar
justME
Actief lid
Berichten: 116
Lid geworden op: 29 jan 2007, 19:51

Bericht door justME »

Shavonne schreef:Blijkbaar heb ik dus toch de diagnose ME/CVS!!!
Mijn h.a. heeft het gewoon in zijn computer staan bij het lijstje van mijn aandoeningen!!! Ik zag het op een uitdraai bij de verwijsbrief voor de gyn.
Ik maar denken van niet, blijkbaar heeft de h.a. na het laaste gesprek over de brief van de internist, toch de diagnose ME/CVS aangehouden.
Vraag eens bij je huisarts een uitdraai van de bevindingen van de internist, dan weet je het zeker.
Mijn internist had het me dusdanig gebracht dat ik ging twijfelen wat ik had gehoord en heb het opgevraagt bij de h.a en idd daar stond de diagnose; cvs
Gebruikersavatar
justME
Actief lid
Berichten: 116
Lid geworden op: 29 jan 2007, 19:51

Bericht door justME »

on topic; ik heb officieel de diagnose cvs, ik wil niet zeggen waar :oops: , gezien het "gewoon een internist" is die de diagnose bij me stelde in het plaatselijke ziekenhuis en ik wil zoveel mogelijk anoniem blijven op internet.
Ik heb mijn stem ook uitgebracht in de poll
Kosterc
Beginner
Berichten: 5
Lid geworden op: 17 jul 2008, 11:22

Bericht door Kosterc »

Mijn internist vermoedde het al na 3 maanden naar de acute infectie... maar aangezien ik niet klaagde over de vermoeidheid maar over de pijn voornamelijk heeft hij het balletje naar psychool gegooit... en die merkte dat ik dood op was. Voor de pijn klachten doorverwezen naar de eikenboom in zeist (psychosmatish diagnose en advies) En daar werd de diagnose cvs gesteld. Maar ik zit nu pas in mijn 18de maand van ziek zijn.. en ben te ziek volgens hun op het moment om al te beginnen met therapie oid.
Plaats reactie