Wil mijn tanden poetsen,nieuwe tube tandpasta gepakt,
en maar niet begrijpen waarom er grrrrrrrrr niks uit komt.
ik maar knijpen,en knijpen.
blijkt dat dat kleine stukje zilverpapier wat de tube afsluit er nog op te zitten
lieve groetjes
petraroos
''ME telt vele kwalen,
wie wil ,kan ze komen halen.
ik ben ze liever kwijt dan rijk.''
ik loop meters (voor mijn gevoel kilometers) teveel op een dag,
kan niet zonder de kookwekker die ik voor elk dingetje zet als geheugensteuntje en ook herinneringen in mijn mobiele telefoon zijn erg handig
Of de verkeerde tandpasta pakken, grijns.
Dit heb ik een keer gehad toen ik nog de tanden van mijn honden poetsten.
Toevallig stonden de tubes naast elkaar, normaal staan de honden spullen apart.
En vies dat het is. hahahahahaha
Mijn man lag dubbel van het lachen.
ik loop meters (voor mijn gevoel kilometers) teveel op een dag,
kan niet zonder de kookwekker die ik voor elk dingetje zet als geheugensteuntje en ook herinneringen in mijn mobiele telefoon zijn erg handig
He Mix, dit doe ik ook. Een kookwekker zetten als ik iets wil doen.
Of het alarm van mijn telefoon.
Ik moet 2x per dag 5 minuten lopen en de rest van mijn taken in 2 minuten verdelen met voldoende rust.
Wat is nu 5 minuten, die zijn zo voorbij, laat staan 2 minuten dan ben je net bezig.
Balen is dat he stargazertje. Vaak als je het bij de kassa zegt hebben ze daar ook de kortingsstichers liggen en geven ze het zonder problemen. Dan hoef je niet weer terug. Je hoort het, ik spreek uit ervaring haha.
Boodschappen opruimen en dan er achter komen dat je de blikken kattenvoer en de blikken tomatenblokjes aan het stapelen bent op het plankje met kattenvoer . Denk niet dat de katten er blij mee zouden zijn als ze tomatenblokjes in hun etensbakjes zouden vinden
Het is makkelijker een atoom te splitsen dan een vooroordeel. - Einstein
Be critical and use your own judgement when using this information. - Marlène R.
Oei ja! Ik neem aan dat hij gelukkig een geduldig en begripvol genoege man is, anders zul je hem wel niet gekozen hebben.
Maar inderdaad iets typisch afspraken vergeten. Gelukkig heb ik nog een moeder die ook mijn externe agenda is (wat 90% van de misverstanden voorkomt), maar niet iedereen heeft die luxe anders zou ik nog 10x meer afspraken vergeten dan ik nu al doe.
Ik vergeet zelfs in mijn agenda te schrijven
Ieder jaar koop ik een mooie agenda, de eerste weken staan keurig alle afspraken en deadlines genoteerd, inclusief kleurtjes om de prioriteit aan te geven en afgewerkte taken af te vinden. Na een een of 5 staat er helemaal niets meer in.. Zo stom want ik kan het beter opschrijven, dan vergeet ik misschien niet zo snel. Meestal heb ik geluk en word ik op tijd door iets of iemand aan mijn afspraak herinnert.
Life is like a box of chocolates, you never know what you're gonna get - Forrest Gump
Afspraak maken om 10 over half 2 's middags. Alleen hoe schrijf je dat ook al weer in cijfers in mijn agenda? Gelukkig zei de assistente het uit zichzelf al bij het herhalen.
Erin geslaagd om met een eenmalige handige beweging van de vork, de helft van het eten uit mijn bord richting keukenvloer en schoot te vegen. Eens iets anders dan bijna elke mijn glas om te kieperen of de suiker naast mijn theeglas te kappen.
Het is makkelijker een atoom te splitsen dan een vooroordeel. - Einstein
Be critical and use your own judgement when using this information. - Marlène R.
Dat doet me denken aan toen ik bij een uitkeringsinstantie zat en ik een demonstratie van m'n klachten gaf. Ik meldde dat ik veel last had van neurologische klachten waaarop de man me vroeg 'zoals wat?' Terwijl ik hem wilde antwoorden wilde ik ook een slokje water nemen. En stootte het plastic bekertje heel hard om ipv het te pakken, over z'n hele buro. Zelf verbouwereerd zei ik 'nou, dit bijvoorbeeld'.