Over vis, als ik vette vis, zalm heb gegeten, meen ik dat ik de dag erna minder pijn heb aan spieren en gewrichten. Dus ik geloof graag dat die omega vetten helpen/verlichten. Maar laten we eerlijk zijn, als je voor al onze klachten een potje moet hebben, dan staat mijn kast vol en mijn beurs leeg!!!!
Melatomatine is ook al zo duur. Hoorde vandaag dat mijn natuurarts de echte verkoopt €11 voor 3 maanden!! Stukje goedkoper! Volgens hem mocht ik daarvan 5 6 stuks nemen voor een goed effect. Van die van de drogist moet je dan de hele doos opeten!!!
@truus73 : Het is inderdaad zo dat er een bepaalde verhouding tussen 3/6/9 moet zijn. Maar hoe kom je dat te weten?
Er zijn veel omegamiddelen op de markt.
Dr Maes (www.care4u.com) zweert erbij.
Goede zijn echter zeer duur.
Voor wie vis lust : een bakharing bevat veel omega
Orchidee bedankt voor je reactie, maar mijn engels is dus danig slecht dat ik er niets van snap. En bakharing? Het woord alleen al is genoeg om me misselijk te krijgen.
Vind het al erg als ik na de omega af en toe een vissmaak omhoog krijg.
ik heb jaren visolie pareltjes genomen
meer voor de chollesterol
het schijnt heel goed ervoor te zijn i,k eet ook veel vis want vlees vind ik niet meer lekker ,maar paling en zalm schijnt weer niet goed te zijn voor de chollesterol en die vind ik zo lekker net als mosseltjes dat mag ook niet
bakharing vind ik ook lekker