Vit B12 inspuitingen

Hier bespreken we biomedische behandelingen en medicijnen voor ME (cvs).

Moderator: Moderators

Heb je baat bij Vit B12 inspuitingen?

Ja, ik merk een verschil (vb minder spierpijnen, meer kracht)
56
41%
Ja, in het begin merkte ik verbetering, nu niet meer.
15
11%
Nee, bij mij helpt het niet (meer).
24
17%
Ik krijg geen Vit B inspuitingen.
43
31%
 
Totaal aantal stemmen: 138
Gebruikersavatar
dino
Gevorderd lid
Berichten: 1455
Lid geworden op: 22 feb 2011, 14:20

Bericht door dino »

dfainher schreef:ik neem het 3 keer per week 10mg! :O

@tavy
en volgens mij neem je geen B12 n.a.v. een tekort, maar om afvalstoffen te binden en uit je lichaam af te voeren...
Klopt inderdaad om afvalstoffen te vervoeren.
Maar hoe zit dat eigenlijk? Waar komen die afvalstoffen vandaan en waarom hebben wij daar wel last van en anderen niet?
Kan iemand dat uitleggen?
Gebruikersavatar
Burial
Gevorderd lid
Berichten: 1050
Lid geworden op: 26 jun 2011, 15:46

Bericht door Burial »

zover ik weet... we nemen een hoop medicatie om gifstoffen vrij te krijgen uit het lichaam
die komen dan eerst in het bloed, waardoor je weer zieker word
daar slik je dan weer antibiotica voor (om die gifstoffen uit te schakelen dus)

en misschien dat de B12 een stuk bijdraagt aan het afvoeren van die gifstoffen
maar goed... dit is gewoon hoe ik het beredeneer van wat ik weet
dus als iemand het beter weet, dan hoor ik dat graag! :P

dus ik troost me ook met de gedachten dat als het even wat minder gaat dat dat dan hopelijk een positief iets is...
ik ben niet pessimistisch, ik ben realistisch


"Drop The Lyme"
Gebruikersavatar
louisa
Gevorderd lid
Berichten: 11884
Lid geworden op: 14 jul 2009, 22:40

Bericht door louisa »

Interessant artikel over vitamine B12: "Het hersenstimulerende B12: Hydroxocobalamine": http://www.me-gids.net/module-ME_CVS_do ... d-492.html

Groetjes, Louisa
ME of Lyme?: http://www.me-gids.net/module-ME_CVS_do ... d-942.html

-Als je geen ster aan de hemel kunt zijn, wees dan een lampje in je huis-
Gebruikersavatar
senna
Donateur
Donateur
Berichten: 2623
Lid geworden op: 26 mei 2009, 11:42

Bericht door senna »

Het leven is een feest, maar ik kan (nog) niet ingaan op de uitnodiging !

Facebook : Lyme België/Belgique Protest
Time For Lyme BE-NL
Gebruikersavatar
dino
Gevorderd lid
Berichten: 1455
Lid geworden op: 22 feb 2011, 14:20

Bericht door dino »

Bedankt beiden voor het artikel. Ik kende 'm al. Maar begrijp het dus nog niet helemaal.....

Dfainher: maar als ik nou geen medicijnen slik ;). Dan misschien gisfstoffen uit de lucht die je inademt of het voedsel dat je eet?
Gebruikersavatar
stientje
Beginner
Berichten: 89
Lid geworden op: 13 mei 2009, 18:39

Bericht door stientje »

hallo, ben nu een paar maanden gestopt met 2x per week vt B12 inspuitingen. RAAR, maar waar. Ik heb weer enorme rugpijn, zoals heel lang geleden. er is niets weggevallen v medicatie, alleen maar bijgekomen. Nlijk hydrocortisol, DHEA, groeihormoon spuiten,...dit zou eerder ook positief moetn werken. VIT B12 heeft toch niets te maken met pijn? Ik word er tureluut van, dank wie me kan helpen!!! knuffel, s
Gebruikersavatar
memsi
VIP-donateur
VIP-donateur
Berichten: 358
Lid geworden op: 15 dec 2010, 14:42

Bericht door memsi »

Als ik stop met de inspuitingen vit b12 krijg ik ook meer pijn . Heb een tijd de zuigtabletten gebruikt van b12 entoen had ik ook meer pijn
Gebruikersavatar
Burial
Gevorderd lid
Berichten: 1050
Lid geworden op: 26 jun 2011, 15:46

Bericht door Burial »

van die tabletten krijg ik echt n hoop slijm, dus vind injecties toch wel prettiger
ondanks alles...
ik ben niet pessimistisch, ik ben realistisch


"Drop The Lyme"
Gebruikersavatar
dino
Gevorderd lid
Berichten: 1455
Lid geworden op: 22 feb 2011, 14:20

Bericht door dino »

Kun je als je geen B12 op kunt nemen (geen IF) nog wel andere B-vitamines opnemen? (Zoals 1, 3, 6 en 11) Mij lijkt me wel omdat alle andere gehaltes in je bloed niet ook te laag hoeven zijn. Of heb je daar gewoon een langdurigere opslag van zodat het pas later opgemerkt wordt? (Ben ik nog te volgen?)
Gebruikersavatar
luna923
Donateur
Donateur
Berichten: 589
Lid geworden op: 25 mar 2011, 00:40
Locatie: Amsterdam

Bericht door luna923 »

hebben jullie dat ook dat die b12 er uit spuit (letterlijk) wanneer het in de spier in gespoten is??? ik heb de hoge dosis b12 de 10/mg amp
Ik doe niet meer aan sex , de regering naait me al elke dag
Gebruikersavatar
dino
Gevorderd lid
Berichten: 1455
Lid geworden op: 22 feb 2011, 14:20

Bericht door dino »

Het drupt er soms wel uit bij mij. Soms bloed, soms b12, soms niks. Ik spuit subcutaan. Heb het zowel bij lage als hoge dosering.
Gebruikersavatar
nabo
Gevorderd lid
Berichten: 1545
Lid geworden op: 12 feb 2010, 13:25

Bericht door nabo »

Heb ik ook gehad Luna! heeeeeel irritant.

Langzamer spuiten en meteen een doekje er tegen aan en langzaam inmaseren.
Gebruikersavatar
tavy
Actief lid
Berichten: 317
Lid geworden op: 19 jun 2010, 12:14

Bericht door tavy »

ik laat het bij de Ha doen, in de spier. Ik heb ook de 10 mg b12. Ik vroeg dat toevallig laatst, of ik gewoon mijn been bewegen en belasten mag ,ofik dan de vloeisof er niet uitdruk. Ze zei van niet omdat het zo diep in de spier gaat.
Gebruikersavatar
malu
Gevorderd lid
Berichten: 1085
Lid geworden op: 15 sep 2011, 13:23

Bericht door malu »

Hier ook soms bloed of een druppel B12. Zou dat met niet goed genoeg ontluchten te maken kunnen hebben? Soms ontlucht ik minder goed (bv als er een luchtbel in de hoek van het spuitje zit), zodat er minder irriterende vloeistof op de huid komt, maar het lijkt wel alsof de lucht er na het injecteren dan (samen met wat vloeistof) weer uitkomt!
Ook heb ik gemerkt dat als de injectie teveel aan de bovenkant of buitenkant van de bil wordt gezet, dat er dan vaker een druppel omhoog komt. Gek hoor.

Hoe weet je trouwens zeker dat je echt in de spier zit :?: Ik gebruik naaldjes van 2,5 cm en heb soms het idee dat het onder de huid terecht komt (voelt soms ook een beetje hard, maar dat kan ik wel wegmasseren). Is die naald wel lang genoeg voor normale billen?
Gebruikersavatar
dino
Gevorderd lid
Berichten: 1455
Lid geworden op: 22 feb 2011, 14:20

Bericht door dino »

Ik gebruik ook 25mm... En volgens mij spuit ik toch echt onderhuids. Ik spuit in mijn been. En naar mijn weten ligt de bilspier toch een stuk dieper dan bij je been... Ik kreeg er toen geloof ik een 40mm naald in (bij de HA in de bilspier).
Plaats reactie