mijn lieve zoontje van bijna 9

Stel hier je vragen over gezondheid in het algemeen (niet specifiek over ME)
Gebruikersavatar
daantjuh
Actief lid
Berichten: 467
Lid geworden op: 13 apr 2011, 10:41
Locatie: Rijnsburg

Bericht door daantjuh »

Ja daar ben ik dus een beetje bang voor, dat hij heeft genoteerd wat hij geprikt wil hebben. En na vandaag sta ik al niet op goede voet met hem.
Bij zijn collega heb ik de vorige keer gevraagd om de lijst van Musarella te prikken, dat werd ook niet gewaardeerd.
Joh ik laat dit prikken.
En ik hoop dat dokter van Loon mijn emailtje zal willen beantwoorden, dat hoop ik echt.

Overigens heb ik ondertussen nog steeds blaasontsteking, op naar de 2e kuur. en ik zag net dat er een stukje van mijn tand is afgebroken.
wat een kl*te dag zeg.....
Gebruikersavatar
daantjuh
Actief lid
Berichten: 467
Lid geworden op: 13 apr 2011, 10:41
Locatie: Rijnsburg

Bericht door daantjuh »

Nou heb ondertussen, via via, contact gekregen met DE dokter Vulsma.
Dokter Vulsma is met pensioen, maar was kinderendocrinoloog in het amc.
Hij wilde mijn huisarts wel helpen met behandelen.
Dus wij zijn vanmiddag bij de huisarts geweest (een collega van de vorige huisarts, die mijn kind naar het ggz stuurde!). Het verhaal uitgelegd van dokter Vulsma. Dat ze hem mocht bellen om zijn verhaal te horen. Ze belde gelijk waar wij bij zaten. Ze is bereid om Rik een proefbehandeling te geven. YEAH!!!!! Ben echt zo blij!
Morgen wil ze Rik nog even zelf zien en hem spreken. Dan hoop ik echt zo dat het schildkliermedicijn, hem beter zal laten voelen!
Rik zelf wil ook graag proberen. Dat zegt al genoeg denk ik.
Dus dit is echt supergoed nieuws. Ik zal jullie op de hoogte houden van het verloop.
Gebruikersavatar
felixloena
Oud-medewerker
Berichten: 4445
Lid geworden op: 04 mei 2009, 19:47
Locatie: Limburg
Contacteer:

Bericht door felixloena »

Dat is inderdaad goed nieuws!
Ik hoop voor jullie dat het effect heeft.
Leven is het meervoud van lef - Loesje
Gebruikersavatar
louisa
Gevorderd lid
Berichten: 11884
Lid geworden op: 14 jul 2009, 22:40

Bericht door louisa »

Hoi lieve daantjuh,

:D Dat is echt Super-Goed nieuws! Ik ben blij dit te lezen!

DE Vulsma is een specialist. Wij zouden bijna wensen dat hij verder zou blijven werken :wink:, maar dat kan natuurlijk niet, want pensioen heeft hij verdiend na een lang werkzaam leven.

Wat een opluchting moet dit zijn voor jou, jouw man en zoontje! Laat zeker weten hoe het verder zal gaan, want dat heeft zeker mijn interesse.

Groetjes, Louisa
ME of Lyme?: http://www.me-gids.net/module-ME_CVS_do ... d-942.html

-Als je geen ster aan de hemel kunt zijn, wees dan een lampje in je huis-
Gebruikersavatar
daantjuh
Actief lid
Berichten: 467
Lid geworden op: 13 apr 2011, 10:41
Locatie: Rijnsburg

Bericht door daantjuh »

De Vulsma is een topper op zijn gebied. Hij zegt zelf dat maar 10 procent hetzelfde behandelen als hij doet. Ik probeer nu een weg te openen in ieder geval bij de praktijk bij ons in het dorp. Daarom hoop ik ook nog eens dat Rik zal opknappen. Dan zouden andere kinderen daar misschien ook wel baat bij hebben.
De dokter heeft een uur met mij gesproken over de telefoon. Ik heb hem ontzettend bedankt. Hij zei:"daar ben ik niet zo gevoelig voor, het gaat mij om je kind". Hahahaha, nou dat kwam mooi uit, want daar gaat het mij ook om. Maar wat ik daar mee wil zeggen: "hij heeft echt hart voor de kinderen". Dat zie je niet vaak meer, erg jammer dat hij met pensioen gaat. Mijn man zij al, we sturen hem een bloemetje. Maar ik heb natuurlijk geen adres hahaha. Nou ach misschien kom ik daar ook nog achter, ben nu zo goed op dreef....
Kzie trouwens dat Wijlhuizen ook bij ons is gekomen. Probeeer het allemaal even te lezen, want dat is goed nieuws. Had het al eerder gezegd, dat hij in één vandaag zo vertelde over dml. Daar staat hij echt achter. Ik hoop dat hij iets van de grond gaat krijgen.
Gebruikersavatar
louisa
Gevorderd lid
Berichten: 11884
Lid geworden op: 14 jul 2009, 22:40

Bericht door louisa »

Hoi daantjuh,

Jemig echt een heel goed verhaal van Dr. Vulsma. Hij heeft jullie goed geholpen en wat fijn dat de huisarts ook wil meewerken. Ik ga hard voor jullie duimen dat de proefbehandeling aanslaat en jouw zoontje zich beter gaat voelen!
daantjuh schreef:Kzie trouwens dat Wijlhuizen ook bij ons is gekomen. Probeeer het allemaal even te lezen, want dat is goed nieuws. Had het al eerder gezegd, dat hij in één vandaag zo vertelde over dml. Daar staat hij echt achter. Ik hoop dat hij iets van de grond gaat krijgen.
yep, dat is een interessante wending, hij is de 2e arts naast Vermeulen die hier nu meepraat. Wijlhuizen heeft het VC Lelystad opgericht en van de grond gekregen. Hij is er nu niet meer aan verbonden en probeert een nieuw Centrum op te zetten?... en vraagt onze ideeën daarover. Dus als je mee wilt praten, kan dat :wink:!

Groetjes, Louisa
ME of Lyme?: http://www.me-gids.net/module-ME_CVS_do ... d-942.html

-Als je geen ster aan de hemel kunt zijn, wees dan een lampje in je huis-
Gebruikersavatar
daantjuh
Actief lid
Berichten: 467
Lid geworden op: 13 apr 2011, 10:41
Locatie: Rijnsburg

Bericht door daantjuh »

ja dat ga ik ook nog wel doen. Er staan al een hoop goede ideeen bij. Ik denk alleen, zoals hij zelf al zegt, dat hier in Nederland een hoop tegengewerkt wordt. Maar misschien met een aantal artsen samen, moet het lukken. Misschien wil dokter M wel?
Plaats reactie