3 kijkoperaties waar bij de eerste een lichte endometriose was en bij de laatste eindelijk de baarmoeder verwijderd werd.
Ik heb net als niessie ook nog mijn eierstokken dus de hormonenwinkel bleef doordraaien en mij last bezorgen, de migraine, PMS etc bleven dus even erg.
Het is enkel maar beter geworden met cvs te krijgen en niet meer te gaan werken, dus minder stress, en nu stukken beter sinds ik in de menopauze zit

die melkafscheiding heb ik ook een aantal maal gehad over de jaren heen en die was idd puur te wijten aan medicatie, meestal in de familie van motilium, primperan, prepulsid etc. Stop er mee en de afscheiding stopt quasi onmiddellijk.
ik denk dat het idd te maken heeft met heel veel klierweefsel in de borsten, ik heb dit ook. Voordeel daarvan is dat ze, zelfs na de menopauze niet gaan hangen

